Miejscem, w którym odbywa się niezwykle duża ilość atrakcyjnych imprez motoryzacyjnych jest tor wyścigowy Ułęż. Dzięki zakupowi naszego vouchera zyskasz niepowtarzalną szansę jazdy po tym torze. Zachęcamy zatem do zapoznania się z jego specyfikacją. MOTO- PARK jest miejscem organizacji wszelkiego typu imprez motoryzacyjnych. Na terenie tego obiektu odbywa się wiele eventów i imprez, wyścigi samochodowe i motocyklowe oraz realizowane są programy telewizyjne. Miłośnicy sportów motorowych mają możliwość wzięcia udziału w organizowanych na terenie szkoleniach motocyklowych i samochodowych. Tor Ułęż dysponuje bazą szkoleniową w postaci płyt poślizgowych, centrum szkoleniowym, zapleczem gastronomicznym. Długość toru w Ułężu to 2500 metrów. Obiekt ten to miejsce, w którym istnieje wiele możliwości logistycznych i dowolnych konfiguracji usług.

Do dyspozycji gości odwiedzających Moto Park Ułęż oddane są również: tor szkoleniowy, tor do jazy off-road, tor wyścigowy dla motocykli. Odwiedzając to miejsce zapewnisz sobie doskonałą zabawę i wspomnienia, które na pewno Cię zachwycą, jaki inny efekt może bowiem dać samodzielna jazda Lamborghini.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy na torze w Borsku!

Jazda na torze ułęż

Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru

Nawierzchnia: beton

Długość toru: 2500m

Szerokość: 10-30m

Zakręty: 5 (4 w prawo, 1 w lewo)

Najdłuższa prosta: 500m

 

Adres toru

08-503 Nowodwór
byłe lotnisko Ułęż
Sprawdź: Mapa Google

Tor Ułęż mapka

Dojazd do toru Ułęż z innych miast

- odległość 70km od Lublina

- odległość 80km od Radomia

- odległośc 120km od Warszawy

Obejrzyj przejazd na torze w Ułężu

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru!

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Ułężu. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę