Kolejnym atrakcyjnym miejscem, w którym organizowane są nasze imprezy jest obiekt Steel Ring. Tor położony jest w miejscowości Trzyniec tuż za Polską granicą, w odległości 10km od Cieszyna. Dojazd z Katowic zajmuje około 1h.  Długość toru samochodowego Steel Ring to 1,3 km pokrytego asfaltem, natomiast szerokość to 10 metrów, które zapewniają pewną i bezpieczną jazdę.

Ponadto nowoczesna zabudowa toru Steel Ring pozwala na oglądanie przejazdów na torze samochodowym z tarasu widokowego. Każda osoba bez względu na umiejętności lub doświadczenie, będzie mogła zasmakować prawdziwej radości z jazdy.  Budowa toru Steel Ring pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości samochodów takich jak Ferrari czy Lamborghini.

Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwać będzie kompletne zaplecze medyczne oraz techniczne. Wykorzystaj potencjał naszych samochodów na prawdziwym torze wyścigowym  i sprawdź co potrafią te samochody! Nie zwlekaj i już dziś zamów voucher na niezapomnianą przejażdżkę w swojego życia na torze Steel Ring! Czekamy właśnie na Ciebie! 

 

Trasa Toru Steel Ring

Grafika toru Steel Ring

Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru Toru Steel Ring

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1,3 km
Szerokość: 10m
Zakręty: 11 (5 w lewo, 6 w prawo)
Najdłuższa prosta

Dojazd na tor Steel Ring z innych miast

- odległość 55km od Bielsko-Biała
- odległość 65km od Rybnik
- odległość 95 km od Katowice

Adres toru

Steel Ring Trinec s.r.o.
Stare Mesto 94
739 61 Trinec - Borek
Sprawdź: Mapa Google 

 

Tor Steel Ring - mapka

Obejrzyj przejazd na torze Steel Ring

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru! 

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Kielcach. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę