Pixers Ring to świeży projekt na rynku motoryzacyjnym. Tor zbudowany na terenie dawnego lotniska dysponuje w pełni asfaltową nawierzchnią. Został zlokalizowany niedaleko Wrocławia przy autostradzie A4 na wysokości miejscowości Bolesławiec. Dojazd z Wrocławia zajmuje około 1h. Starannie zaplanowany i wykonany tor wyścigowy liczy aż 2 km.

Można na nim poczuć najlepsze emocje jakie towarzyszą jeździe sportowymi samochodami. Kompleks Pixers Rings to 10 ha powierzchni, a świetna lokalizacja niedaleko Wrocławia z rozbudowaną siecią dróg dojazdowych pozwala na sprawny i szybki dojazd z każdego zakątka naszego kraju.

Przekonaj się o tym, że jazda Lamborghini lub Ferrari na prawdziwym torze wyścigowym Pixers Ring jest bardzo przyjemna i emocjonująca. Poczuj co to znaczy prawdziwa moc i już dziś zarezerwuj voucher na jazdę sportowym samochodem po torze Pixers Ring! Spełnij razem z nami swoje motoryzacyjne marzenia!

 

Trasa Toru Pixers Ring

Grafika toru Pixers Ring

Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru Pixers Ring

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 2 km
Szerokość
Zakręty: 11 (6 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta

Dojazd na tor Pixers Ring z innych miast

- odległość 48km od Lubin
- odległość 95km od Zielona Góra
- odległość 107km od Wrocław

Adres toru

ul. Osła 1J 59-706 Pixers Ring
Sprawdź: Mapa Google

Pixers Ring - mapka

Obejrzyj przejazd na torze Pixers Ring

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru! 

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Kielcach. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę