Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Powstał z inicjatywy Michała Kościuszko – vicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Tor Kraków został zlokalizowany na wschód od Krakowa przy krajowej trasie 79.

To idealne miejsce dla osób, które cenią technikę jazdy i umiejętność perfekcyjnego pokonywania zakrętów. Na torze nie zabraknie emocji, które towarzyszą jeździe super sportowymi samochodami. Tu możesz w sposób bezpieczny sprawdzić każdy z naszych pojazdów i poczuć niesamowite przyśpieszenie.

Moto Park w Krakowie to nie tylko emocje. Infrastruktura toru pozwala na organizację eventów firmowych lub okolicznościowych z wykorzystaniem elementów podnoszących umiejętności kierowania pojazdami mechanicznymi. Z najważniejszych atutów toru są nowoczesne płyty poślizgowe w kształcie łuku i litery S.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Krakowie!

Trasa Toru Kraków


Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru Kraków

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1050m
Szerokość: 12m
Zakręty: 9 (6 w prawo, 3 w lewo)
Najdłuższa prosta: 200m

Dojazd na tor Kraków z innych miast

- odległość 100km od Katowic
- odległość 160km od Rzeszowa
- odległość 260km od Lublina

Adres toru

Kraków, ul. Rzepakowa 4R
Sprawdź: Mapa Google

Tor Kraków - mapka

Obejrzyj przejazd na torze w Krakowie

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru! 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Krakowie. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę