Kolejnym atrakcyjnym miejscem, w którym organizowane są nasze imprezy jest tor Autodrom Jastrząb. Tor ten, nazywany często najnowocześniejszym motoryzacyjnym obiektem szkoleniowo-treningowym w Polsce, posiada wszystkie cechy, które pozwolą Ci na doskonałe przetestowanie możliwości naszych samochodów!

Tor Jastrząb na tę chwilę jest jedynym obiektem w Polsce, który został zbudowany całkowicie od podstaw. Przy budowie toru zadbano o to, aby spełniał on nie tylko wszelkie europejskie standardy, ale również te wyznaczane przez Ministra Infrastruktury dla ośrodków doskonalenia techniki jazdy. Właściciele Toru Jastrząb stworzyli go z myślą o realizacji swoich marzeń, jak również pasji wszystkich fanów motoryzacji. Tor ten został zaprojektowany i zbudowany z myślą o użytkownikach motocykli i samochodów, osobach zainteresowanych szkoleniami, jak również o tych, którzy chcą brać udział w specjalnych eventach motoryzacyjnych, w czasie których na torach pojeździć można naszymi samochodami!

Autodrom Jastrząb to tor o nawierzchni asfaltowo szutrowej, jego łączna długość wynosi 3500 metrów. Na potrzeby imprez organizowanych przez Autoprezent tor skracany jest do długości 2400 metrów. Budowa toru pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości samochodów takich jak Ferrari czy Lamborghini między innymi z uwagi na to, że szerokość nitki trasy w najwęższym miejscu wynosi aż 10 metrów. Układ toru sprawia, że idealnie nadaje się on zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i dla tych, którzy na torze samochodowym stawiają swoje pierwsze kroki.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Jastrzębiu!

Trasa Toru Jastrząb


Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru w Jastrzębiu

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 2400m
Szerokość: 10m
Zakręty: 11 (6 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta: 200m

Dojazd na tor Jastrząb z innych miast

- odległość 30km od Radomia
- odległość 60km od Kielc
- odległość 130 km od Warszawy

Adres toru

Autodrom jastrząb
ul. Czerwienica 1/1
26-502 Jastrząb
Sprawdź: Mapa Google

Obejrzyj przejazd na torze w Jastrzębiu

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru! 

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Jastrzębiu. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę