Obiekt położony jest w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice pod Warszawą u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Tor Drive Land to Ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego. Podstawowe jego atuty to nowoczesne systemy i instalacje tj. płyty poślizgowe z nowoczesnymi systemami nawadniania i kurtynami wodnymi oraz najnowszej generacji szarpakiem do wprowadzenia pojazdów w poślizg.

Długość toru wyścigowego Drive Land pod Warszawą to 1,8 km. Stwarza on idealne warunki do szkolenia technik jazdy, ale także do testowania sportowych samochodów. Doskonała nawierzchnia toru w Słabomierzu daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w każdych warunkach. Tor samochodowy pozwala rozwinąć duże prędkości co jest dobrym atutem dla osób, które lubią szybką jazdę.

Specyfika toru Słabomierz pozwala na wykorzystanie wszystkich możliwości samochodów m.in. takich jak Audi R8  czy Lamborghini Gallardo. Układ tego toru samochodowego sprawia, że idealnie nadaje się on zarówno dla doświadczonych kierowców, jak i dla tych, którzy na torze wyścigowym stawiają swoje pierwsze kroki. Ten sportowy kompleks położony niedaleko Warszawy przyciąga entuzjastów sportu motorowego z całego kraju.

 

Trasa Toru Słabomierz

Grafika toru Słabomierz

Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru Słabomierz

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1,8 km
Szerokość
Zakręty
Najdłuższa prosta

Dojazd na tor Słabomierz z innych miast

- odległość 50km od Warszawa
- odległość 100km od Łódź
- odległość 190 km od Lublin

Adres toru

ul. Żyradowska 2
96-325 Słabomierz
Sprawdź: Mapa Google

Tor Słabomierz - mapka

Obejrzyj przejazd na torze Słabomierz

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru! 

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Kielcach. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę