OBECNIE NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY VOUCHERÓW NA TORZE BORSK.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POZOSTAŁYMI TORAMI

>> TORY SAMOCHODOWE <<

 

Tor w Borsku to kolejna z lokalizacji, w których organizowane są imprezy Autoprezent.pl. Tor ten stworzony został na płycie zamkniętego lotniska znajdującego się na terenie Osady Borsk. Jego długość to 1200 metrów, na których swobodnie poszaleć można naszymi samochodami. Tor Borsk znajduje się zaledwie 80km od Gdańska, dzięki czemu jest obiektem, do którego wygodnie dotrzeć jest zwłaszcza mieszkańcom pomorza oraz wszystkim osobom, które swoje urlopy spędzają właśnie nad Bałtykiem. Zapewniamy, warto urozmaicić je o wizytę na naszym evencie!

Osada Borsk to inwestycja znajdująca się na pięknym terenie, w otoczeniu którego znajdują się liczne atrakcje, wśród których wymienić można: jezioro, liczne szlaki rowerowe, trasy do narciarstwa biegowego, Parki Krajobrazowe, a także lotnisko. Na wspomnianym terenie budowane jest osiedle o nazwie „Osada Borsk”, które podzielono na 57 działek, na których powstają domy jednorodzinne, których właściciele zamieszkają na naprawdę wspaniałym terenie!

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Borsku!

Trasa Toru Borsk


Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru w Borsku

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 1200m
Szerokość: 30m
Zakręty: 5 (3 w prawo, 2 w lewo)
Najdłuższa prosta: 600m

Dojazd na tor Borsk z innych miast

- odległość 80km od Gdańska
- odległość 120km od Bydgoszczy
- odległość 200 km od Kołobrzega

Adres toru

Osada Borsk Lotnisko
Sprawdź: Mapa Google

Obejrzyj przejazd na torze w Borsku

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru! 

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Borsku. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę