Tor Białystok położony na północnym-wschodzie Polski powstał m.in. dzięki inicjatywie Budżetu Partycypacyjnego. Umiejscowiony w zielonej okolicy lotniska Krywlany - cichej dzielnicy Białegostoku, z daleka od zabudowań gwarantuje ogromną dozę szaleństwa. Ten profesjonalny obiekt posiada kilka długich odcinków prostych i niezliczoną liczbę zakrętów. Tor o szerokości 10m zawiera w sobie m.in. obszerne rondo o średnicy 12m.

Cały tor pokryty jest równą, asfaltową powierzchnią co pozwala w pełni wykorzystać potencjał naszych samochodów. Nad bezpieczeństwem w trakcie jazdy czuwać będzie kompletne zaplecze medyczne oraz techniczne. Tor Białystok wyposażony jest w bariery energochłonne oraz nasypy ziemne, a jeśli przyjedziesz ze swoją widownią to będą mogli bezpiecznie przyglądać się Twoim poczynaniom z trybun widokowych. Jazdy mogą odbywać się po zmroku, gdyż na terenie całego tory zainstalowano wydajne oświetlenie.

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Białymstoku!

Trasa Toru Białystok


Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru w Białymstoku

Nawierzchnia: asfalt
Długość toru: 1050m
Szerokość: 10m
Zakręty: 9 (6 w prawo, 3 w lewo)
Najdłuższa prosta:

Dojazd na tor Białystok z innych miast

- odległość 100km od Łomży
- odległość 130km od Suwałk
- odległość 200 km od Warszawy

Adres toru

Aeroklub Białystok Krywlany
Sprawdź: Mapa Google

Obejrzyj przejazd na torze w Białymstoku

Niebawem udostępnimy nagranie z Toru! 

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Białymstoku. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę