Bednary to miejscowość zlokalizowana w okolicach Poznania, w której na płycie byłego lotniska stworzono jedno z najnowocześniejszych centrów szkoleniowo motoryzacyjnych. Na obiekcie tym organizowane są różnego rodzaju kursy, których celem jest doskonalenie techniki jazdy wszystkich ich uczestników. To tam każdy z kierowców ma okazję nauczyć się odpowiednich zachowań w czasie poślizgu, gwałtownego hamowania, czy też przy nieoczekiwanych zmianach warunków atmosferycznych na drodze.

To jednak nie wszystko, w ramach tego właśnie obiektu stworzono tor samochodowy Bednary, na którym pojeździć można samochodami należącymi do naszej firmy! Tor Bednary zbudowany został przy wykorzystaniu głównej płyty byłego lotniska. Na potrzeby imprez organizowanych przez Autoprezent.pl przygotowywany tor ma długość 2.5km.

Zapewniamy, że na obiekcie tym również Ty możesz przeżyć niezapomniane chwile. Przekonaj się o tym i już dziś zamów voucher prezentowy na imprezę organizowaną na torze wyścigowym w Bednarach!

Sprawdź KALENDARZ IMPREZ, by dowiedzieć się kiedy jesteśmy w Bednarach!

Trasa Toru Bednary

Jazda na torze Bednary
Przedstawiona grafika jest poglądowa i może odbiegać od trasy na torze.

Parametry toru Bednary

Nawierzchnia: beton
Długość toru: 2500m
Szerokość: 12m
Zakręty: 7 (2 w prawo, 5 w lewo)
Najdłuższa prosta: 500m

Dojazd na tor Bednary z innych miast

- odległość 30km od Gniezna
- odległość 40km od Poznania
- odległość 100 km od Bydgoszczy

Adres toru

lotnisko Bednary, 62-010
Sprawdź: Mapa Google

Tor Bednary mapka

Obejrzyj przejazd na torze w Bednarach

 

Spełnij marzenia na torze samochodowym

Spełnij swoje marzenia – zakup voucher i zapewnij sobie możliwość jazdy wymarzonym samochodem po torze w Bednarach. Pamiętaj jednocześnie, że nasz voucher potraktować możesz jako prezent samochodowy dla mężczyzny lub kobiety, który z pewnością każdego usatysfakcjonuje!

Sprawdź naszą ofertę