Najlepsze tory wyścigowe w kraju czekają na miłośników dobrej adrenaliny i szaleństwa, które pozwolą zrealizować marzenie o dynamicznej i szybkiej jeźdźie super samochodem. Niezapomniana jazda na torze wyzwoli w każdym kierowcy mistrza kierownicy, który z zaskakującą łatwością pokona niebezpieczne zakręty i osiągnie niebagatelną prędkość, o której dotychczas mógł wyłącznie marzyć. Korzystając z naszej listy, można wybrać najdogodniejszy tor do jazdy samochodem i sprawić niecodzienny prezent bliskiej osobie. To absolutnie niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie nie raz powtórzone, stając się prawdziwą pasją.

Tory samochodowe - mapka


Lokalizacje torów samochodowych

Wśród torów samochodowych, na których organizowane są nasze eventy wyróżnić chcemy kilka lokalizacji:

Tor Bednary
Tor Białystok
Tor Borsk
Tor Jastrząb
Silesia Ring - Kamień Śląski
Silesia Ring mała pętla - Kamień Śląski
Tor Kielce
Tor Łódź
Tor Ułęż
Tor Toruń
Tor Poznań
Tor Poznań karting
Tor Kraków
Tor Słomczyn
Tor Koszalin
Tor Steel Ring
Tor Drive Land - Słabomierz: Warszawa
Tor Pixers Ring

Zachęcamy Was do zapoznania się z tymi torami, z ich specyfiką i długością. Najpierw zróbcie to czytając informacje na naszej stronie, a następnie zamówcie voucher na organizowaną przez nas imprezę i samodzielnie przetestujcie wybrany tor samochodowy!

Wyjątkowy prezent dla mężczyzny kochającego szybkie samochody to sportowe auto najlepszej klasy i doskonale przygotowany tor samochodowy pozwalający na oddanie się przyjemności. Niezapomniane emocje i potężny zastrzyk adrenaliny pozwala przekroczyć kolejne bariery prędkości i osiągnąć szczyt wyścigowego szaleństwa. Renomowane w Polsce przejazdy na torach są organizowane przez specjalistów, którzy dbają nie tylko o świetną rozrywkę, ale także o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników eventów. Najlepsze tory samochodowe w połączeniu z nieosiągalnym dotychczas autem sprawią przyjemność nie tylko męskiej części pasjonatów motoryzacji i wyścigów, ale także zdecydowanym na szaleństwo kobietom.

INNE LOKALIZACJE

Część imprez można zorganizować również w miejscach wskazanych przez klienta, biorąc pod uwagę specyfikację, wymogi techniczne i bezpieczeństwa.

Konfiguracja torów, odcinków specjalnych i miejsc w którym odbywają się imprezy zależy zawsze od charakterystyki danego wydarzenia.