Z nami przejedziesz się samochodem marzeń!

Marzysz o tym, aby przejechać się Ferrari lub Lamborghini? A może chcesz sprawić komuś niesamowity prezent? Nie czekaj, ale już dziś skorzystaj z naszej niepowtarzalnej oferty!

Bądź na bieżąco i korzystaj z najlepszych promocji! Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych promocjach obowiązujących w naszym sklepie, to gorąco zachęcamy Cię do zapisania się do naszego Newslettera.

Pamiętaj, już w podziękowaniu za zapisanie się do naszego newslettera otrzymasz specjalny kod rabatowy na zakupy w naszym sklepie z 5% rabatem!

Jeśli zapiszesz się do newslettera, to będziemy przesyłać Ci informacje o nowościach, wieści o planowanych imprezach, a także relacje ze zrealizowanych eventów. Na pewno zdarzą się też dodatkowe, speclajne kody promocyjne na zakupy w naszym sklepie. Zachęcamy do zapisania się do Newslettera!

KOD RABATOWY OBOWIĄZUJE DLA WSZYSTKICH SAMOCHODÓW Z NASZEJ OFERTY POZA AUTAMI: KTM X-BOW, ARIEL ATOM, BMW M3, PORSCHE 911 GT3 (997), PORSCHE 911 GT3 (996), SUBARU IMPREZA WRX STI, KIA PRO CEED CUP.

Nie czekaj, poproś o kod na spełnienie marzeń z 5% rabatu!