Karta podarunkowa o wartości 500zł

500.00 zł

Karta podarunkowa o wartości 500zł

Masz w domu lub w gronie bliskich znajomych fana motoryzacji i wiesz, że przejazd jednym z naszych samochodów wywoła uśmiech na jego twarzy? Nie mylisz się! Przejazd super samochodem to marzenie nie tylko fanów motoryzacji, ale tak naprawdę większości ludzi, te auta po prostu budują niesamowite emocje! 

Jako, że dysponujemy ponad 20 samochodami rozumiemy, że wybór tego idealnego może być problemem, dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Kartę podarunkową o wartości 500zł, która pozwoli obdarowanemu samemu wybrać, którym z samochodów chce się przejechać. Niezależnie czy będzie to Aston Martin, Ferrari, Lamborghini czy którykolwiek inne z naszych aut. 

Karta podarunkowa to idealny prezent dla osoby, która sama zadecyduje jaka konfiguracja przejazdu będzie dla niej najlepszym rozwiązaniem! Nie zastanawiaj się dłużej, który samochód wybrać, kup kartę podarunkową na przejazd każdym z tych super samochodów!


Cena:
500,00 pln 406.50 pln netto
Zamawiam teraz!


Galeria

Polecane produkty

Komentarze (2)
Średnia ocena:
5,0
  • SUPER :)
    5 lat po ślubie, zastanawiałam się co kupić mężowi na prezent. Nie chciałam czegoś oklepanego, przedmiotów itp. Tym razem miał być to prezent, który pozostanie w jego wspomnieniach. Trafiłam na tą stronę przypadkiem... i udało się :). Małżonek był szczęśliwy jak nigdy i do tej pory wspomina jazdy z uśmiechem ;) Zakupiliśmy również film z jego jazdy i przyznam, że jak zrobiłam Ja prawko to nie odmowie sobie teraz tej przyjemności , poczucia adrenaliny ;). Dziękujemy za Wszystko, zabawa przednia :)
    Olga Dodano 02.12.2016
  • Viper Bednary
    Super,niezapomniane wrażenia,zaliczyłem dwa okrążenia za kierownicą dzikiej Żmiji.Nie spodziewałem się,że drzemie we mnie kierowca wyścigowy,w każdym bądź razie pokonywanie zakrętów z pedałem w podłodze Dodge'em Viper'em,to jedna z najlepszych rzeczy jakie mi się w życiu przytrafiły.Prezent sprawiła mi żona na imieniny
    B Dodano 04.09.2018

zostaw swój komentarz!

Zostaw swój komentarz