Naszą misją jest zdobycie pozycji lidera na polskim rynku prezentów motoryzacyjnych, ciągłe powiększanie ilości dostępnych samochodów oraz utrzymywanie pozytywnej relacji z naszymi klientami. Chcemy, aby hasło „Spełnij motoryzacyjne marzenia” nie było tylko pustym sloganem, a właśnie myślą, którą chcemy podążać do osiągnięcia wyznaczonego celu, czyli uszczęśliwiania Was.

Autoprezent powstał w celu zaspokojenia potrzeby ludzi, którzy poszukują niepowtarzalnych wrażeń. Naszym celem jest spełnianie motoryzacyjnych marzeń ludzi z pasją jak i tych żądnych niezapomnianych przeżyć. 

Wiemy, że najlepsze prezenty to nie rzeczy, które dajemy innym, ale emocje jakie one wywołują. Właśnie na tym skupiamy się w Autoprezent, gwarantując, że przejazdy naszymi sportowymi samochodami dostarczą wrażeń, które będziecie pamiętać do końca życia i opowiadać na starość wnukom.

Jesteśmy liderem na polskim rynku pod względem ilości posiadanych własnych samochodów sportowych. Znajdziecie u nas takie perełki jak Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Corvette, Viper czy wiele innych. Dzięki ponad 30 własnym samochodom jesteśmy w stanie zorganizować najciekawsze eventy motoryzacyjne, czego dowodem jest współpraca z takimi firmami jak Coca-Cola, Siemens, Ergo Hestia, RMF 4RacingTeam czy Samsung. 

AUTOPREZENT.PL
Grupa Etna Sp. z o.o. Spółka Komandytowo-Akcyjna
ul. Towarowa 22 , 42-600 Tarnowskie Góry
wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w
Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem
KRS 0000449784, posiadają NIP o numerze 6452255919, której kapitał
zakładowy i wpłacony wynosi 50 000,00 zł.

e-mail: kontakt@autoprezent.pl