Wielu z naszych Klientów poszukuje informacji organizacyjnych dotyczących organizowanych przez nas imprez. Specjalnie dla Was zamieszczamy poniżej zestaw informacji, które pozwolą Wam na dobrze przygotowanie się do zabawy w trakcie eventu Autoprezent.pl!

Miejsce realizacji
Voucher wykorzystać można w trakcie organizowanych przez nas imprez, które odbywają się na torach wyścigowych w Poznaniu, Ułężu, Jastrzębiu oraz w Kielcach. Wybór należy do Ciebie!

Obowiązujący strój
Osoba wsiadająca do samochodu ubrana powinna być w wygodny strój, który pozwoli jej na sprawne poruszanie się i obsługiwanie pojazdu. Należy ubrać obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania
W zależności od wyboru vouchera prowadzący samochód będzie mógł przejechać odpowiednią ilość okrążeń na torze. Przybliżona długość jednego okrążenia: od 2.5km do 4.1km.

Pogoda
Imprezy organizujemy w okresie od marca do października. Pogoda jest ważnym czynnikiem wpływającym na organizację naszych eventów. Może ona uniemożliwić realizację, wówczas wyznaczany jest inny termin.

Informacje dla oglądających
Na miejscu śmiało pojawić mogą się osoby oglądające motoryzacyjne wyczyny swoich bliskich. Można kręcić filmy, robić pamiątkowe zdjęcia lub też korzystać z różnych atrakcji, które uatrakcyjnić mają naszą imprezę.

Warunki uczestnictwa
Zarówno Klient jak i obdarowany winni zapoznać się z regulaminem przed dokonaniem zakupu/rezerwacji prezentu. Z prezentu korzystać można już od 13 roku życia (jadąc w roli pasażera, po przedstawieniu nam zgody opiekuna prawnego). Osoba jadąca jako kierowca musi mieć ukończone 18 lat, a także posiadać aktualne prawo jazdy. Każdy uczestnik przed jazdą samochodem przechodzi krótkie szkolenie.

Terminy
Kliknij i sprawdź kalendarz naszych imprez

REZERWACJA:
Rezerwacji należy dokonać za pośrednictwem formularza.