FERRARI F430 SPORTISSIMO

Fascynujesz się motoryzacją i zawsze marzyłeś o tym, aby przejechać się Ferrari? Twoje marzenie już dziś może się spełnić. Wszystko dzięki ofercie autoprezent.pl!

 

Zamów voucher na jazdę Ferrari

ferrari-f430

Nie czekaj – już dziś zapewnij sobie spełnienie swoich marzeń. Zamów voucher na jazdę Ferrari!

Przejedź się Ferrari F430 – Sportissimo

Dane techniczne

Silnik: 4.3 V8

Pojemność silnika: 4308 cm3

Moc: 490KM @ 8500obr./min

Przyspieszenie do 100km/h: 4 sekundy

Moment obrotowy: 465Nm 5250 obr./min

Prędkość maksymalna: 315 km/h

Ferrari F430 Sportissimo to flagowy model spod znaku czarnego konia, w najbardziej charakterystycznym kolorze czerwonym.

Piekielna moc 490 KM wydobywająca się z silnika V8 – 4,3 l. I osiągana przy 8500 obr/min pozwala osiągnąć „pierwszą setkę” w około 4 sek. i „następną setkę” w kolejnych sekundach! Prędkość maksymalna ponad 300 km/h. Moment obrotowy : 465 Nm. Wciskając pedał gazu , kierowca może spodziewać się za swoimi plecami małego trzęsienia ziemi co wiarygodnie oddaje dźwięk wydobywający się z czterech wydechów tego motoryzacyjnego działa.

Umieszczone po bokach – nad tylnymi nadkolami – wloty powietrza to nawiązanie do zwycięzcy z Le Mans, modelu 250 LM; cztery osobne lampy z tyłu przejęto z kolei z najszybszego seryjnego auta sportowego na świecie – Ferrari Enzo.  F430 otrzymał również sterowaną elektronicznie blokadę mechanizmu różnicowego tylnej osi, której seryjne zastosowanie było możliwe dzięki Gestione Sportiva – działowi Ferrari przygotowującemu samochody do startów w Formule 1. Nasz model to limitowana wersja wyprodukowana z okazji jubileuszu Ferrari.  Jakieś pytania ?

WYGRAJ DARMOWY VOUCHER!

Zapraszamy Cię na nasz Facebookowy profil, gdzie właśnie trwa walentynkowy konkurs, w którym wygrać można darmowy voucher na przejazd wybranym samochodem z oferty Autoprezent.pl. Spróbuj, może to to Tobie uda się go zgarnąć!

KLIKNIJ W TEN LINK I ZOBACZ KONKURS!